udebane

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 23. maj kl. 19:00
Horsens KFUM vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Bankagerhallen
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 23. maj kl. 19:00
Ø. Nykirke IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Seest Stadion
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 23. maj kl. 19:25
Grejs-Dalen IK vs. Seest B.
Spillested: Seest Stadion
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 23. maj kl. 19:50
Gauerslund IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Seest Stadion
udebane

U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj (Dbu)

lørdag d. 25. maj kl. 10:00
Grejs-Dalen IK vs. Vinding SF
Spillested: Søndre Stadion
udebane

U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj (Dbu)

lørdag d. 25. maj kl. 10:30
Egebjerg IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Søndre Stadion
udebane

U8 Piger Begyndere (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj (Dbu)

lørdag d. 25. maj kl. 11:00
Vejle Kammeraterne vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Søndre Stadion
udebane

U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:00
Rask Mølle OIF (2) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Give Stadion
udebane

U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:00
Grejs-Dalen IK vs. FB Fodbold (1)
Spillested: Bredballe Kunstgræsbane
udebane

U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:15
Bredballe IF (4) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Bredballe Kunstgræsbane
udebane

U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:15
Grejs-Dalen IK vs. Give Fremad (2)
Spillested: Give Stadion
udebane

U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:30
Fredericia KFUM vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: KFUM Parken
udebane

U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:40
Bredballe IF (3) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Bredballe Kunstgræsbane
udebane

U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:55
Grejs-Dalen IK vs. Give Fremad (3)
Spillested: Give Stadion
udebane

U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 10:55
Grejs-Dalen IK vs. FB Fodbold (2)
Spillested: Bredballe Kunstgræsbane
udebane

U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 11:10
Give Fremad (1) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Give Stadion
udebane

U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 11:25
Rask Mølle OIF (1) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Give Stadion
udebane

U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 (Dbu)

søndag d. 26. maj kl. 13:00
Grindsted GIF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Grindsted Stadion
hjemmebane

U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

mandag d. 27. maj kl. 18:00
Grejs-Dalen IK vs. Vejle FC
Spillested: Grejs Stadion
hjemmebane

Senior oldboys +40, 11- mands - forår 2024 (Dgi)

mandag d. 27. maj kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. BPI
Spillested: Grejs Stadion
udebane

U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

tirsdag d. 28. maj kl. 18:00
Fredericia Fodbold vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Madsby Enge
hjemmebane

U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 29. maj kl. 18:00
Grejs-Dalen IK vs. Christiansfeld IF (U14)
Spillested: Grejs Stadion
udebane

Herrer Serie 4 - Forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 29. maj kl. 19:00
Bredballe IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: BAUHAUS Park - Hældager
hjemmebane

M+32 11:11 - forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 29. maj kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. FC SevenOaks
Spillested: Grejsdal Stadion
hjemmebane

Herrer Serie 4 - Forår 2024 (Dbu)

torsdag d. 30. maj kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Vejle Kammeraterne
Spillested: Hornstrup Stadion
udebane

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 30. maj kl. 19:00
FB Fodbold vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Nørup Stadion
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 30. maj kl. 19:00
Løsning IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Gauerslund Idrætscenter
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 30. maj kl. 19:25
Kolding United Old Stars vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Gauerslund Idrætscenter
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 30. maj kl. 19:50
Grejs-Dalen IK vs. Gauerslund IF
Spillested: Gauerslund Idrætscenter
udebane

U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 (Dbu)

lørdag d. 1. juni kl. 11:00
Vejle FC vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Vestre Stadion
hjemmebane

U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 (Dbu)

søndag d. 2. juni kl. 12:00
Grejs-Dalen IK vs. FC Kolding Nord
Spillested: Grejs Stadion
udebane

Senior oldboys +40, 11- mands - forår 2024 (Dgi)

mandag d. 3. juni kl. 19:00
Engum U&I vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Engum Stadion
udebane

M+32 11:11 - forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 5. juni kl. 19:00
Erritsø GIF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Erritsø Idrætscenter
hjemmebane

U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

torsdag d. 6. juni kl. 18:00
Grejs-Dalen IK vs. Gauerslund IF
Spillested: Grejs Stadion
hjemmebane

Herrer Serie 4 - Forår 2024 (Dbu)

torsdag d. 6. juni kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Vinding SF
Spillested: Grejsdal Stadion
hjemmebane

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 6. juni kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. GGIF Fodbold
Spillested: Grejs Stadion
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 6. juni kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Vejle B.
Spillested: Vonge Kollemortenhallen
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 6. juni kl. 19:25
Ø. Nykirke IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Vonge Kollemortenhallen
udebane

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 6. juni kl. 19:50
Grejs-Dalen IK vs. Seest B.
Spillested: Vonge Kollemortenhallen
udebane

U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 (Dbu)

lørdag d. 8. juni kl. 10:30
Fredericia Fodbold vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Elbo Hallen
hjemmebane

U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

lørdag d. 8. juni kl. 11:30
Grejs-Dalen IK vs. Hedensted IF
Spillested: Grejs Stadion
udebane

U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 9. juni kl. 00:00
Oversidder vs. Grejs-Dalen IK
Spillested:
udebane

U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 9. juni kl. 11:00
Oversidder vs. Grejs-Dalen IK
Spillested:
hjemmebane

U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

mandag d. 10. juni kl. 18:00
Grejs-Dalen IK vs. Vinding SF (1)
Spillested: Grejs Stadion
udebane

U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 (Dbu)

mandag d. 10. juni kl. 19:00
Fredericia KF/Taulov Skærbæk IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Elbo Hallen
udebane

Senior oldboys +40, 11- mands - forår 2024 (Dgi)

mandag d. 10. juni kl. 19:00
Farre IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Givskud Stadion
udebane

U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

tirsdag d. 11. juni kl. 00:00
Oversidder vs. Grejs-Dalen IK
Spillested:
udebane

U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 12. juni kl. 17:30
Hover IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Hover Stadion
hjemmebane

M+32 11:11 - forår 2024 (Dbu)

onsdag d. 12. juni kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Ammitsbøl/Egtved
Spillested: Grejsdal Stadion
hjemmebane

U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

torsdag d. 13. juni kl. 18:00
Grejs-Dalen IK vs. Fredericia Fodbold
Spillested: Grejs Stadion
udebane

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - forår 2024 (Dgi)

torsdag d. 13. juni kl. 19:30
Vinding SF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Vinding Kunstgræsbane
udebane

Herrer Serie 4 - Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 16. juni kl. 13:00
Ammitsbøl/Egtved vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Ødsted Stadion
hjemmebane

U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 (Dbu)

søndag d. 16. juni kl. 13:00
Grejs-Dalen IK vs. Stensballe IK
Spillested: Grejs Stadion
udebane

Senior oldboys +40, 11- mands - forår 2024 (Dgi)

mandag d. 17. juni kl. 19:00
FB Fodbold vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Nørup Stadion
hjemmebane

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - forår 2024 (Dgi)

onsdag d. 19. juni kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Hedensted IF
Spillested: Grejs Stadion
udebane

U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 (Dbu)

lørdag d. 22. juni kl. 10:00
Nr. Bjært/Strandhuse IF (1) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Lyshøjskolen
hjemmebane

U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 23. juni kl. 10:00
Grejs-Dalen IK vs. NFS/VB
Spillested: Grejs Stadion
hjemmebane

Herrer Serie 4 - Forår 2024 (Dbu)

søndag d. 23. juni kl. 12:00
Grejs-Dalen IK vs. Oversidder
Spillested: Hornstrup Stadion